icon_phone
  • Telefony kontaktowe
    Żołynia:
    696 106 609
    664 310 041
    666 351 050
    Brzóza Stadnicka:
    510 351 222

  • Oferta pracy – konserwator sieci wodno – kanalizacyjnej – Oferta nieaktualna

    Oferta nieaktualna

    Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni ogłasza nabór do pracy na stanowisko konserwator sieci wodno – kanalizacyjnej

    Wymagania:

    – wykształcenie zawodowe lub techniczne w kierunku monter instalacji i urządzeń wod-kan, hydraulik

    – gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych – przy usuwaniu awarii wod-kan

    – prawo jazdy kat. B

    – dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność

    Obowiązki:

    – obsługa i konserwacja urządzeń na sieci wodno – kanalizacyjnej

    – usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wod-kan

    – montaż i wymiana wodomierzy

    – odbiór nowych przyłączy

    – obsługa przepompowni ścieków

    – obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy

    –  kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń

     Oferujemy:

    – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    – wymiar czasu pracy – pełen etat

    – pakiet świadczeń socjalnych

    – ubezpieczenie grupowe na życie

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu  17 224 33 88

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o złożenie CV w siedzibie Zakładu.

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000 z późn. zm.)”.